Ana sayfa Gelin Özel Gelin Saç Modelleri 2018 Gelin Başı Modelleri

2018 Gelin Başı Modelleri

3.617
0

2018 yılı modasında değişen birçok şey gibi gelinlerin yaptıracakları saç modellerinde de birçok değişiklik söz konusu oldu. Öyle ki bu yıl, klasik gelin saçlarını görmekten ziyade, daha farklı ve daha renkli saçlar görmek mümkün olacaktır. 2018 gelin başı modelleri konusunda sizler de araştırmalar yaptığınızda net bir şekilde göreceksiniz ki, artık klasik olan her şey rafa kaldırılıyor. Nerede farklı bir model var ise orada şenlik, modenlik ve ilgi çekicilik olacak. Peki bu sene gelin saçlarında ne gibi değişiklikler söz konusudur? Hangi saç modelini, hangi gelinler kullanmalıdır? Gelin başı yaparken nelere dikkat edilmeli ? Merak edenler için işte detaylar…

Retro Gelin Saçı Modeli

Bu sene birçok şeyde olduğu gibi gelin saçlarında da retro modası hakim olacak. Bu nedenle düğün tarzı organizyonlarda sıklıkla 1940’lı yıllarında en çok ilgi gören saç modellerini görmemiz de kaçınılmazdır. Retro tarzı gelin başı nostaljik olduğu kadar da oldukça da şıktır. Fakat bu tarz modelleri konsepte göre seçmek gerekir. Eğer bir salon düğünü yapmayı planlıyorsanız retro gelin saçı modeli sizler için en ideal seçimlerden biri olacaktır. Fakat bu tarzdaki saçları ne yazık ki herkes yapamaz. Daha etkileyici ve göz alıcı saçlar için mutlaka işin uzmanına danışmakta fayda vardır. Böylece en güzel anınız olan düğünlerinizde çok daha iddialı bir görünüm elde etmeniz mümkün olacak.

Renklendirilmiş Gelin Saçları

Günümüz modasına uyum sağlamak için gelin saçlarına biraz renk getirmek şart. Özellikle de 2018 yılı içerisinde bir çok gelinin renkli saçlarıyla daha dikkat çekici olduklarını görmek mümkün. Hele ki günlük yaşamınızda gotik bir tarzınız varsa, düğün organizasyonunuz için yapacağınız gelin saçı modellerinde genellikle pembeler, maviler, turuncular ve sıcak sarılar sizler için harika bir tercih olacaktır. Bu yöntemle geçmiş yıllardaki klasikleşmiş olan gelin saçlarından da uzaklaşmış olacaksınız. Özellikle de değişik bir tarz elde etmek için mutlaka reklendirilmiş gelin saçlarını denemenizi tavsiye ediyoruz.

Salaş Gelin Saçı Modelleri

2018 yılının en çok ilgi gören saç modellerinden biri de salaş tarzda yapılmış saçlardır. Öyle ki salaş gelin başı hem çok modern, hem de çok daha mükemmel bir görünüm elde etmenizde yardımcı olacaktır. Salaş gelin başı modellerinin bu sezon özellikle de yaz düğünlerinde sık sık kullanıldığını göreceğiz. Öyle ki bu saç modelleri hem çok daha doğal hem de oldukça dağınık bir imaj oluşturmaktadır. Bu yöntemle saç stilinizi daha hacimli ve gür göstermeniz de mümkün olacaktır. Öyle ki salaş gelin saçı modellerini taşlı ya da çiçekli aksesuarlarla süslediğinizde daha modern ve ilgi çekici bir görünüm elde etmeniz de kaçınılmaz olacaktır. Gelinlerin mutlaka denemesini tavsiye ederiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here