Ana sayfa Moda 2018 Yaz Moda Trendleri

2018 Yaz Moda Trendleri

2.535
0

2018 yılının kış aylarını geride bırakırken, yaz aylarının modasına dair yeni ipuçları görünmeye başladı. Öyle ki bu sezon giyim, makyaj ve saç modellerinde bir çok değişiklik söz konusu olacak. Özellikle de kıyafet modasında alışılmış tarzların biraz daha dışına çıkıyoruz. 2018 yaz moda trenleri, klasik giyim tarzlarında büyük bir değişiklik söz konusu olacakken, günlük spor giyim tarzlarında da ışıl ışıl ve canlı bir hava söz konusu olacaktır. Bu sezon adeta sokaklarda, parti veriliyormuş havası yaratan stiller, son derece modern görümlü, simli parçalar en çok trend olacak ürünler arasında yer alıyor. Eğer dolabınızda simli tişörtler ve simli pantolonlar var ise bir an önce çıkarıp giymeye başlamanızı tavsiye ederiz.

2018 Jean Modası

Bu sezon jeanlar tamamen farklı bir tarzda bürünecek. Klasik kesimler bir kenara bırakılacak ve farklı tarzlarda kesilmiş jea pantolon modelleri trend olacak. Öyle ki kış aylarından beri bir çok pantolon modelinde ufak ufak, şeriftler şeklinde renklendirmeler yapıldığını gördük. Bu renklendirmeler artık tamamen farklı bir boyuta taşıyor. Denim pantolonlar tamamen renkli bir görünüme kavuşturuluyor. Öyle ki pudra pembeler, açık maviler, simli yeşiller ve özellikle de mor tonlarının hakim olduğu bir moda anlayışı söz konusu olacak. Bu tarzda jeanı olmayan moda severlerin bir an önce alışveriş merkezlerine giderek, en trend ürünleri gardroplarına kazandırması gerekmektedir.

Bisiklet Şortlar Trend Olacak!

2018 yılının yaz aylarında bisiklet şortlar trendler arasında yer alacak. Geçtiğimiz günlerden bu yana Kim Kardashian’ın üzerinde bu tarz şortları sıkça gördük ve çok beğendik. Günümüz moda anlayışına hakim olacak olan bu tarz şortları artık kendi üzerimizde taşıyarak modaya tamamen farklı şekillerde yön vereceğiz. Özellikle de sim detaylarıyla süslenmiş şortların çok trend bir görünüm yaratacağı bilinmektedir. Dolabında bisiklet şort olmayanların, mutlaka temin etmesini öneririz. Çünkü 2018 yılının yaz aylarında en gözde ürünlerden biri de bu tarzdaki şortlar olacaktır. Bisiklet şort modelleri, birbirinden güzel renk ve desenlerle şimdiden pek çok mağazanın vitrinlerinden kendisine yer edindi bile. Eminiz ki sizler de severek kullanacaksınız.

Pırıl Pırıl Kıyafetler Artık Çok Moda!

2018 yılı yaz trendlerine bakıldığında pek çok kıyafette, ışıltılı ve taşlı görünümlerin hakim olduğu görülmektedir. Özellikle de taşlı tişört ve kot pantolonların bu sezonda çok popüler olacağı biliniyor. Yediden yetmişe her kadın bu tarz parçaları çok severek kullanacaktır. Pırıl pırıl kıyafet modası, 2018 yılının yaz trendlerinde en belirleyici özellik olacak. Hem spor kıyafetlerde, hem günlük kıyafetlerde, hem de abiye kıyafetlerde taş ve sim detaylarına sık sık rastlayacağız. Denim pantoloların paça kısımlarında, cep detaylarında, tişörtlerin ise ön baskılarında sık sık süslü detaylar kullanıcılacak. Bu detaylar ile daha güzel bir görünüm elde etmek kaçınılmaz olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here