Ana sayfa Moda 2018 Yaz Sokak Modası

2018 Yaz Sokak Modası

3.009
0

Sokak modası denildiği zaman akıllara pek çok tarz gelmektedir. Fakat sokak modasını tam manasıyla tanımlayan moda anlayışına bohem stili giyim denilmektedir. Bohem tarzı giyimde, asimetrik kesimler, birbirine zıt renkler ve kısacası özgürlükçü giyim stili söz konusudur. Sokakların en özgür ve dinamik trendleri arasında yer alan bohem modası özellikle de New York caddelerinde bir çok kadının moda anlayışında hakim bir tarz olmaya başlamıştır. Geçtiğimiz günlerde yapılan moda haftalarında yine 2018 yaz sokak modası konusundaki en yeni gelişmeler, moda severlerle paylaşılarak, trendlere yeni bir soluk getirildi. Yenilikçi tarzınız ile sizler de bu sezonun yaz aylarında mükemmel bir görünüm elde ederken, tarzınızdaki rahatlık ile herkesi büyüleyeceksiniz.

Yırtık Jeanlar Bu Sene De Moda!

Kış aylarını nihayet geride bırakırken, bahar aylarının, sonrasında da yaz aylarının gelecek olmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Öyle ki yeni sezonda sokaklar yine çok tarz, yine çok renkli ve modern. 2018 yılında kadınların en çok sevdiği moda akımlarından biri de bohem stili olacak. Bu tarzdaki parçalarda genellikle baharın ve yazın simgeleyici desenleri olan yaprak ve çiçek motifleri sık sık yer alacak. Sokak modasının son derece iddialı ve çarpıcı renklerden oluşması şimdiden pek çok moda severin ilgisini çekmeye başladı bile. Peki sezonun en trend ürünleri hangileri olacak ? 2018 yılı yaz modasında en çok hangi parçaları kullanacağız ve bu parçaları nasıl kombilenmemiz gerekiyor?

Bu sezonki hakim moda anlayışına bakıldığında yine yırtık denimlerden vazgeçilmediğini görüyoruz.  Hem sade, hem seksi hem de oldukça ilgi çekici bir tarz yaratmak isteyenler yine kot pantolonlarıyla bir çok tişörtünü başarılı bir şekilde kombinleyebilecek Özellikle de beyaz denim kullanımı bu sezonun en önemli moda anlayışı olacak. Beyaz denimlerin, kot gömleklerle birlikte kombinlenmesiyle son derece modern ve şık bir görünüm elde etmeniz en büyük yardımcılarınızdan biri olacak. Salaş ancak şık bir görünüm yaratmak içinse gömlek ve pantolon kombinleri sezonun en vazgeçilmez parçaları arasında yer alacak. Başarılı ve de günlük bir tarz yaratmak için yırtık denim pantolonlardan asla vazgeçmemelisiniz.

Yaz Aylarında Uzun Elbiseler Sokak Modasına Hakim Olacak

Yaz aylarının vazgeçilmez parçalarından biri de, sıcak havalarda bizlere rahat ve serin bir konfor sağlayacak olan elbiselerdir. Bu sezon özellikle de uzun ve de bol kesimli elbiseler trend olacak. Dolaplarınızdaki elbiseleri sokak modasına uygun şekilde kombinlemek için özellikle de yaz aylarının serin akşamlarında kot ceket kullanımına özen göstermelisiniz. Aynı zamanda elbise kullanmak istemeyenler için de uzun etek tişört kombinleriye kot ceket kombinleri de çok şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır. Eminiz ki salaş tarzınızla sizler de göz kamaştırıcı bir görünüm elde edeceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here