Ana sayfa Gelin Özel Gelin Buketi Gelin Buketlerinde Bohem Etkisi

Gelin Buketlerinde Bohem Etkisi

1.578
0

Gelin çiçekleri düğün sürecinin en önemli aksesuarlarından biridir. Gelin buketleri her sezon yenileniyor. Modayı yakından takip eden gelin adayları gelin buketlerinden bohem tarzını tercih ediyor. Gelinliği tamamlayan zarif ve şık aksesuarlardan en önemlisi gelin buketleri gelinin tarzını tamamlayacak nitelikte olmalıdır. Hem gelinin hem de gelinliğin şıklığının tamamlayıcısı olan gelin buketleri farklı tasarımlarıyla oldukça ilgi çekici.

Gelin Buketleri Seçimi Neden Önemli?

Geçtiğimiz dönemlerde yapay gelin çiçekleri revaçta olsa da yeni sezonda kurutulmuş veya taze gelin buketleri gelin adaylarının ilk tercihi olarak karşımıza çıkıyor.  Gelin buketleri usta çiçekçilerin ellerinden çıkıyor. Bir ömür boyu saklayabileceğiniz birbirinden özel bohem tarzdaki gelin buketleritek tek işleniyor ve düğün gününüze hazırlanıyor.  Gelinliği ancak doğru seçilen bir gelin buketiyle tamamlayabilirsiniz. Aksi halde gelinliğinizin tarzını yansıtmanız mümkün değil. Tasarım gelin buketleri sayesinde hem gelinlikler çok farklı bir havaya bürünecek hem de kaliteli gelin buketlerini bir ömür boyu saklama imkanına sahip olacaksınız.

Gelin Buketi Seçimi Nasıl Olmalıdır?

  • Gelin adayları gelinliklerini seçtikten sonra sıra gelin buketlerine geliyor. Gelinliğinize uygun bir gelin buketi seçmek çok önemli. Pastel renklerden hoşlanan gelin adayları romantik düğün organizasyonlarından rahatlıkla pastel tonlarda gelin buketi kullanabilirler. Sonbahar aylarında düğün yapıyorsanız pastel tonlara sahip gelin buketleri son derece ideal bir seçim olacaktır.
  • Gelin adayları gelinlik seçimini ışıltılı ve canlı modellerden yana kullandıysa gelinlik kadar gelin el buketlerininde ışıltılı olması gerekir. Gelinliği aydınlatacak bir gelin el buket seçimi yapılmalıdır. Canlı çiçeklerle hazırlanan bir gelin buketi sayesinde gelinliğini tam anlamıyla tamamlayabilirsiniz.
  • Özgür bir gelin olmak isteyenler içinde birçok gelin el buketi seçimi yapmak mümkün. Renkli bir gelin olmaya ne dersiniz? Özgür ruhunuza eşlik edecek bir gelin el buketi arıyorsanız kurutulmuş rengarenk çiçeklerle hazırlanmış gelin el buketine hayır diyemeyeceksiniz. İsterseniz gelin el buketini farklı tonlarla hazırlayabilir ve kişiliğini ve özgür ruhunuzu yansıtma imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Bohem modası gelin adayları için hep ilgi çekici olmuştur. Hem düğün konseptiniz hem de gelinliğinizin yanı sıra Vintage tarzı da kapsayan gelin buketleri tam size göre. Doğal ve özgürlüğüne düşkün gelin adayları eski ve yeniyi birleştiriyor. Bohem tarzı yansıtan renk ve tonlara sahip gelin buketleri sayesinde gelin adayları düğün günü sıradan görünümden kurtulma imkanına sahip oluyor.
  • Gelin adayları gelin buketinde sürprizler yapmayı sever. Doğallığın ön planda olduğu tek renk veya rengarenk canlı veya kurutulmuş gelin buketleri ile düğünün yıldızı olabilirsiniz. Tabi ki gelinlik seçimi kadar gelin buketi seçimi de oldukça önemlidir. Farklı bir tasarımda gelinlik buketi arıyorsanız bohem tarzdaki gelin buketlerini çok seveceksiniz. Düğün konseptinize uygun gelin buketleri için acele etmenizde fayda var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here