Ana sayfa Saç Renkleri Sezonun En Hit 10 Saç Rengi

Sezonun En Hit 10 Saç Rengi

1.752
0

Yaz aylarının gelmesiyle, kadınlar daha açık tonlarda saç rengi arayışına girdiler. Öyle ki kışın daha çok koyu tonların tercih edilmesi gerekirken, yaz aylarında açık saç renkleri en ideal tonlar arasındadır. Peki sezonun en hit 10 saç rengi nedir? 2018 yılının yaz aylarında hangi renk tonlarını daha sık göreceğiz ? Hangi renk tonu hangi kadına yakışır? Bu sezon saçlara ışıl ışıl ve canlı bir görünüm kazandırılacak. Sarılardan kızıllara kadar pek çok saç rengi, kadınların tarzına ve havasına yeni bir boyut getirecek. Sezon modasına uyum sağlamak için şimdiden kuaförler dolup taşıyor bile. Cilt rengi ve yüz şeklinde göre saç rengi seçimi yapıldığında kusursuz bir tarza sahip olmak herkes için kaçınılmaz olacaktır.

Sıcak Bal Saç Rengi

2018 yılının yaz aylarına girerken, pek çok ünlü yıldızın saçlarında sıcak bal rengini görüyoruz.  Bu ton özellikle de sağlıklı saçlara uygulandığında, capcanlı ve taze bir görünüm elde edilmesi de kaçınılmaz olacak. Sıcak bal saç renginin ise daha çok açık ve buğtay tenli bayanlara yakıştırıldığı bilinmektedir. Özellikle de buğday tenli hanımların mutlaka düşünmesi gereken bir ton! Sıcak bal saç renkleri uzun süreli kullanım için uygun bir tondur. Kaliteli boya kullanıldığında akma süresi en fazla 1 ya da 1.5 ay sonrasıdır. Bu tonu denediğinize asla pişman olmayacaksınız.

Yanık Turuncu Saç Rengi

Bu yaz sezonunda kızıl rengi saç isteyenlerin bir nebze daha koyu tonları tercih etmesi gerekecek. Öyle ki sezon modasına göre koyu ancak daha sıcak ve canlı kızıl tonları favoriler arasında olacaktır. Kızıl tonlarının içerisinde yoğun derecede kırmızı bulunan renklerle daha gotik, daha iddialı bir görünüm elde etmek de mümkün olacaktır.

Kaplan Gözü Saç Rengi

Kaplan gözü saç rengi de yine sezonun en hit 10 saç rengi arasında yer almaktadır. Bu tonu oluşturmak içinse bir kaç rengi karıştırmak şart. Orta kahve, bal sarısı ve çikolata renkleri kaplan gözü saç rengini oluşturmak için kullanılan renkler arasındadır.

Kült Platin Saç Rengi

Platin saç renkleri her sene olduğu gibi bu sene de yaz aylarının vazgeçilmez tonları arasındadır. Peki kült platin saç rengi nedir? Bu ton içerisinde sarı, beyaz ve çok açık mavi ya da lila tonları yer almaktadır. Elbette ki bu tonlar kült platin saç renginde ışıltı olarak kendisini gösterecektir.

Çilek Sarısı Saç Rengi

Sarı renkler her kadının hayatı boyunca en az bir defa da olsun mutlaka denediği tonlar arasında yer almaktadır. Bu sezon moda olacak saç renklerinden biri de çilek sarısı saç rengidir. Ton içerisinde hafif kızılımsılık bulunduğu için, özellikle de güneşli aylarda enerjisini daha net bir şekilde gösterecektir. Eminiz ki severek kullanacağınız tonlardan biri de bu olacaktır.

Bronz Ombre Saç Rengi

Hem koyu renklerden vazgeçemeyenler hem de görünümüne farklılık kazandırmak isteyenler için en ideal tonlardan biri de bronz ombredir. Kendi saç renginizin üzerine de bronz ombre yaptırarak, daha canlı ve ışıl ışıl bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kontrast Dipli Saç Renkleri

Bu zamana kadar pek çok ünlü yıldızda da görüldüğü üzere koyudan açığa saç kontrastı bu sezonun yeni modası olarak karşımıza çıkacak. Öyle ki bu model sayesinde saç diplerinden gelen yeni renk kötü bir görünüm yaratmayacaktır. Çünkü kontrast dipli saç renkleri bir çok rengin harmanlanmasıyla daha da özel bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

3 Boyutlu Kahve Saç Rengi

3 boyutlu kahve saç rengi de yine diğer tonlar gibi farklı renk tonlarının birleştirilmesiyle elde edilmektedir. Koyu saç rengi sevenler için en ideal tonlar arasında yer almaktadır.Bu renk kullanıcılarına enerjik ve dinamik bir hava katmaktadır.

Dingin Bej Saç Rengi

Sezonun en trend saç renklerinden biri de dingin bej tonlarıdır.Bu renk ne sıcak saç renkleri ne de soğuk saç renkleri arasında yer alır. Tamamen nötr bir tondur. Hem de tüm cilt tonlarıyla birebir uyum sağlıyor olasıyla popüler olmuştur.

Zengin Koyu Saç Renkleri

2018 yılının yaz aylarında da koyu renk tonları kullanılacaktır. Eğer daha canlı tonlar arıyorsanız zengin koyular sizin için ideal bir seçim olacaktır. Öyle ki bu renkler hem çok seksi hem çok şık hem de oldukça modern duran bir tondur. Çok severek ve uzun süre kullanacağınız saç rengi arıyorsanız eminiz ki sizler de çok seveceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here