Ana sayfa Moda Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmek Gerekir?

Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmek Gerekir?

1.996
0

Pek çok kadın fazla kiloları nedeniyle büyük sıkıntı yaşar. Fazla kiloları nedeniyle giyim tarzı da farklılıklar gösterebilmektedir. Birçok kadın fazla kilolarından şikayetçi olduğu için kilolarını saklayacak kıyafetler tercih etmektedir. Kadınlar zayıf görünmenin yolunu bol kıyafetler giyerek bulmaktadır.  Ancak unutulmamalıdır ki bol kıyafetler sizi olduğunuzdan daha da kilolu gösterebilir. Her kadın zayıf görünmek için ne giymeliyim sorusunu kendisine sorar. İlk önce bol  kıyafetler giyerek daha zayıf görüneceğiniz düşüncesini kafanızdan atın.  Eğer zayıf görünmek istiyorsanız birkaç basit tüyoyla hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz. Zayıf görünmek için giyinme taktiklerinden bazıları şu şekildedir:

Zıt Renkli Elbiseler

Zıt renkli elbiseler göz yanılmasına neden olur ve ince görünmenize yardımcı olur. Elbise seçerken yan kısımlarındaki zıt renkler birkaç beden ince görünmenize imkan sunar. Zıt renk seçimi kol altından başlamalı ve dize kadar devam etmelidir.

Blazer Ceket Tercih Edin

Blazer ceket fazla kiloları saklamak için çok tercih edilen parçalardan bir tanesidir. Blazer ceket giydiğinizde hem vücut şeklinizin sınırlarını belirleme imkanına sahip olur hem de bel oyuğunuzu ortaya çıkarma şansına sahip olursunuz. Blazer ceket giyerek hemen farkı görebilirsiniz.

Yan Tarafı Boyuna Çizgili Pantolonlar Tercih Edin

Pantolon giyecekseniz yan tarafından boyuna çizgisi olan pantolonları giymelisiniz. Bu pantolon modeli sizi çok daha fazla ince gösterecektir. Siyah pantolonlar tercih edebilirsiniz. Siyah renkte ve kenarında çizgileri olan pantolonlar göz yanılmasına neden olarak bacaklarınızın daha ince görünmesine imkan sunmaktadır.

Kalem Eteklerle İnce Görünün

Kalem etekleri sadece zayıf bayanların giyebileceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Desen karmaşası olmayan ve enine çizgileri bulunmayan dilediğiniz kalem etek modelini giyebilirsiniz. Kalem etek zayıf görünmeniz için size birçok avantaj sunacaktır.

Belden Drapeli Elbiseler İnce Görünmenizi Sağlar

Eğer vücudunuzu kamufle etmek istiyorsanız belden drapeli elbiseler tercih edebilirsiniz. Belden drapeli elbiseler karın bölgenizde ve göbek bölgenizde yer alan fazlalıkları kapatacak ve kıvrımlarınızı belirgin hale getirecektir. Belden drapeli elbiseler giyerek hem olduğunuzdan zayıf görünecek hem de şık ve zarif bir görünüme sahip olacaksınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here